targi imprezy cykliczne

Szczeciński Bazar Smakoszy OFF Marina

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Inne daty

26.11.2017 10:00

17.12.2017 10:00

Gdzie?
OFF Marina przy ul. Chmielewskiego 18
Kiedy?
Niedziela, 26.11.2017
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 26.11.2017
Do której godziny?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W niedzielę w godz. 10:00-16:00 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach odbędzie się kolejny Szczeciński Bazar Smakoszy. Wstęp wolny!
Od października spotykamy się dwa razy w miesiącu (docelowo w każdą niedzielę).
  • 12 listopada
  • 26 listopada
  • 17 grudnia
  • ponadto w weekend 9-10 grudnia zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w godz. 10-18 w sobotę oraz 10-17 w niedzielę
Szczeciński Bazar Smakoszy to świeża jak produkty naszych Wystawców inicjatywa będąca kontynuacją Szczecińskiego Bazaru Rozmaitości, która zawierać będzie ekobazar (w tym kosmetyki naturalne) oraz ciekawą gastronomię. Na Szczecińskim Bazarze Smakoszy będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami oraz inną żywnością sezonową. Umożliwimy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery oraz wiele, wiele innych. Lubicie food trucki? Spodziewajcie się kilku na zewnątrz, zaprosiliśmy je dla Was także. Czeka nas prawdziwe śniadaniowe spotkanie. Niemal wszystkiego można będzie przed zakupem spróbować oraz skonsumować na miejscu w towarzystwie chilloutowej muzyki.

Znajdziecie także miejsce bookcrossingu, czyli bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, będziecie mieli taką możliwość. Znajdziecie u nas kącik, gdzie położycie coś, by coś innego ze sobą wziąć. A jeśli zechcecie od razu poczytać, zadbamy również o taką możliwość.

Wciąż będzie też z nami Jadłodzielnia Szczecin, która w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje od początku tygodnia potrzebującym. Wspaniała inicjatywa, którą wspieramy i zachęcamy do tego samego wszystkich!Wstęp na Szczeciński Bazar Smakoszy oraz parking na terenie OFF Mariny są i zawsze będą bezpąłtne.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście do nas dołączyć jako Wystawcy w strefie gastronomii (również food trucków), zachęcamy do kontaktu:
  • telefonicznie: Michał Chaszkowski-Jakubów (organizator): +48 510 197 005,
  • drogą e-mailową: kontakt@intractu.pl,
  • poprzez wiadomość na facebooku.
DO ZOBACZENIA w OFF Marinie NA SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję