• Jesteśmy na:
  • Jesteśmy na Facebook
  • Jesteśmy na NK
  • Jesteśmy na YouTube

Reklama

Znajdujesz się w:


Wyniki wyszukiwania:

RSS
Młodzieżowe Bokserskie Mistrzostwa Europy Mężczyzn Szczecin 2009 Dodane: 22-08-2009, 17:33 Autor: Pawel_Mikos
Szczecin gościł europejską śmietankę w boksie...
Wszystko dla siostry Dodane: 22-08-2009, 12:12 Autor: Radi
Nick Cassavetes to amerykański aktor, scenarzysta i reżyser. Syn Johna Cassavetesa i Geny Rowlands, którzy mają już trwałe miejsce w historii kina. On sam również jest już znaną personą w tym biznesie.. Jest m.in. twórcą bardzo dobrze przyjętego „Pamiętnika” (z udziałem Rachel McAdams) oraz „Johna Q” opowiadającego historię chłopca, u którego lekarze wykrywają poważną wadę serca, a uratować go może tylko szybka transplantacja. Od wczoraj w Multikinie można zobaczyć ostatni obraz Cassavetesa - „Bez mojej zgody” znów o dość pokrewnej tematyce.
Szczecińskie sylwetki: Wynalazca kaloryfera Dodane: 22-08-2009, 10:26 Autor: damianos
Grzejnik - potocznie nazywany kaloryferem, czyli wymiennik cieplny typu woda - powietrze lub para - powietrze; element układu centralnego ogrzewania. Powszechnie stosowany w najróżniejszych pomieszczeniach i znajdujący się praktycznie w każdym domu, został wynaleziony przez Franza San Galli urodzonego w Szczecinie.
Policzanin po „dramacie” w finale MŚ Dodane: 22-08-2009, 07:11 Autor: catarzynca
Trwają Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce w Berlinie. Policzanin, Marcin Lewandowski, po dramatycznym półfinale biegu na 800 m został dopuszczony do rozgrywki finałowej. Lewandowski po upadku i zajęciu dalekiego miejsca jednak zdołał awansować. Wszystko dzięki odwołaniu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Derby Pomorza Zachodniego Dodane: 21-08-2009, 23:35 Autor: Łukasz Woźnica
To będzie wyjątkowy mecz. Po raz pierwszy w historii ligowe pojedynek rozegrają ze sobą ekipy Floty Świnoujście i Pogoni Szczecin. Świnoujskie derby zapowiadają się bardzo ciekawie, tym bardziej, że po III kolejkach na zapleczu ekstraklasy niespodziewanie dominują „Wyspiarze”.
Czy to był trzeźwy poranek? Dodane: 21-08-2009, 20:53 Autor: Sylwana Sosińska
Szczecińska policja po raz kolejny sprawdzała stan trzeźwości kierowców. Akcja odbyła się w ramach programu „Trzeźwe poranki”.
Szczecin przyjazny rowerzystom Dodane: 21-08-2009, 16:17 Autor: Adriana Reczek
Stowarzyszenie Rowerowy Szczecin powołało do istnienia Interaktywną Rowerową Mapę Szczecina i okolic. Jest to jedyny projekt w Polsce, który kładzie nacisk na turystykę i komunikację rowerową połączoną z turystyką regionalną, czyli zabytkami, ciekawymi miejscami i naturą.
„Dzikie” kąpieliska pod kontrolą Dodane: 21-08-2009, 16:14 Autor: Adriana Reczek
Szczecińscy policjanci, w czasie wakacji, czuwają i kontrolują sytuację na niestrzeżonych, a także i na strzeżonych plażach. Wszystko dla bezpieczeństwa kąpiących się, przez których najczęściej powodowane są sytuacje, które mogą zagrażać ich dobru.
Kukiz uczci 70 rocznicę wybuchu II wojny światowej Dodane: 21-08-2009, 15:36 Autor: Adriana Reczek
Dziś (tj. 21 sierpnia 2009 r.) odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiono program obchodów 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystość odbędzie się pod nazwą "Pogranicze pamięci i pojednania. Szczecin 1939/2009".
Oczyszczalnia ścieków Pomorzany już działa! Dodane: 21-08-2009, 13:08 Autor: Adriana Reczek
Dziś (tj. 21 sierpnia 2009 r.) oczyszczalnia ścieków Pomorzany rozpoczęła swoją pracę. Jest to ostatni etap programu „Poprawy jakości wody w Szczecinie”. To największa w Europie Środkowej inwestycja, która ma za zadanie poprawić smak wody i oczyścić ścieki. Całość programu to koszt ponad 280 mln euro, z czego 66 % pokrywa Unia Europejska.
Nike coraz bliżej Dodane: 20-08-2009, 20:29 Autor: radience
Można się upierać, że liczba trzynaście jest pechowa. Można w piątek trzynastego ze strachu przed plagą nieszczęść zamknąć się w domu na cztery spusty, można też, jeśli z jakiś powodów nierozsądnie opuściło się własne cztery kąty, uciekać przed czarnym kotem spotkanym na ulicy i na wszelki wypadek spluwać przez lewe ramię.
Operator koparki z 3 promilami Dodane: 20-08-2009, 16:46 Autor: Radosław Soćko
Szczecińska Policja zatrzymała kompletnie pijanego operatora koparki, który zniszczył ogrodzenie prywatnej posesji przy ul. Mostowej.
Szczecin Rock Festival raz jeszcze Dodane: 20-08-2009, 14:56 Autor: Radi
W ostatnim, sierpniowym numerze pisma "Teraz Rock" ukazała się obszerna relacja z Szczecin Rock Festiwalu. Jej autor rozpoczął ją od dość ciekawej inwokacji skierowanej do tych, którzy mogą zorganizować drugą edycję tej imprezy.
Rozbój w biały dzień Dodane: 20-08-2009, 14:33 Autor: Adriana Reczek
Szczecińscy policjanci zatrzymali parę, która napadła na jednym z targowisk na 61-letnią kobietę, która tam handlowała. Za to przestępstwo grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna okazał się być recydywistą, dlatego wczoraj Sąd Rejonowy w Szczecinie zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.
Downtown na Zamku Dodane: 20-08-2009, 12:14 Autor: Alicja Grzymska
Dawno już nie czytałam ankiety, w której na pytanie „czego nie lubisz?”, respondent odpowiada, że lubi wszystko. Jednak ta odpowiedź nie zaskakuje, gdy owym respondentem jest osoba z zespołem Downa. To stanowi doskonały dowód na to, że świat ludzi niepełnosprawnych nie musi być utożsamiany z cierpieniem. Przekonałam się o tym przy okazji wizyty na przedfestiwalowej wystawie zdjęć Oiko Petersna i Chrisa Niedenthal’a. „Downtown Collection” i „Listy do syna” będzie można zobaczyć w Zamku Książąt Pomorskich do 02 września. Następnie zdjęcia zostaną przeniesione do Koszalina w ramach mającego się tam odbyć VI Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja.

Kategorie:

Newsletter:

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszym serwisie dodaj poniżej swój adres e-mail:
Zapisz

Polecane wydarzenia:

Dr House w Szczecinie [koncert Hugh Laurie]

Powiększ

Dr House w Szczec...

Kiedy: 29 Lipca 2014

Hugh Laurie (znany jako dr House) z towarzyszeniem The Copper Bottom Band wystąpi na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie 29 ...

Zamkowe Noce Filmowe

Powiększ

Zamkowe Noce Filmowe

Kiedy: 31 Lipca 2014

Seanse w ramach Zamkowych Nocy Filmowych będą miały miejsce we wtorki i czwartki o godz. 22:00 na małym dziedzińcu.

ENEMEF: Marvel Nights 2

Powiększ

ENEMEF: Marvel Ni...

Kiedy: 01 Sierpnia 2014

ENEMEF: Marvel Nights to DWUCZĘŚCIOWY maraton z najpopularniejszymi i najbardziej ekstrawaganckimi superbohaterami współczesnej popkultur...

Kino pod chmurką

Powiększ

Kino pod chmurką

Kiedy: 02 Sierpnia 2014

"Kino pod chmurką" na poziomie P3 parkingu samochodowego w Galerii Kaskada.

Ostatnie komentarze: