targi inne

Swap Party. Targ ubrań i dodatków

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 20.05.2017
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Sobota, 20.05.2017
Do której godziny?
14:00
Za ile?
10 zł dla wystawców, wstęp bezpłatny dla odwiedzających, bilety do kupienia na stronie Azoty Areny
Opis wydarzenia
W sobotę, 20 maja, w Azoty Arenie będzie można wymienić się niepotrzebnymi ubraniami. W godz. 11:00 – 14:00 odbędzie się tam kolejna edycja imprezy Swap Party.
Już w sobotę, 20 maja, w godzinach 11.00-14.00 w Azoty Arenie odbędzie się SWAP PARTY, czyli targ ubrań i dodatków. Tym razem kupujemy bilety wstępu w przedsprzedaży oraz zabieramy własne stojaki. Organizatorzy zapewniają wieszaki i stojaki dla pierwszych 30 osób, które kupią bilety w systemie internetowej sprzedaży biletów.

Wystawcy i odwiedzający wchodzą wejściem głównym.

W naszych szafach mamy za dużo rzeczy, które kupujemy okazyjnie, a potem ich nie nosimy. Czasem zalegają nam na półkach jakieś nietrafione modowe prezenty. Ubrania też zwyczajnie nam się nudzą. Nieużywane zajmują miejsce. Swap party odpowiada na ten problem. Pozwala wymienić lub oddać za niewielką opłatą ubrania, które są w dobrym stanie zamiast je wyrzucać. Często takie niepotrzebne nam rzeczy mogą być inspirującym elementem garderoby dla kogoś innego.

Swap Party to pomysł na spotkanie kobiet (panowie również są mile widziani) chętnych do wymiany ubrań bezgotówkowo lub za drobną opłatą. Mogą to być ubrania damskie, męskie i dziecięce. Ważne, aby były czyste i w bardzo dobrym stanie.

Impreza ma charakter nie tylko modowy, ale również ekologiczny. Wydarzenie wpisuje się w ideę sharingu, czyli dzielenia się bezgotówkowo nieużywanymi przedmiotami zamiast je wyrzucać. Impreza wspiera też ideę zerowaste, czyli zredukowania do minimum produkowania śmieci w codziennym życiu.

Na Swap Party możemy znaleźć często stylowe, markowe ubrania. Czasem z minionych epok modowych. Dlatego imprezę często odwiedzają zwolennicy trendu vintage. Przewietrzmy swoje szafy i odświeżmy garderobę na lato!

DLA WYSTAWCÓW
W sobotę, 20 maja, o godzinie 10.30 trzeba przynieść swoje ubrania i dodatki - maksymalnie 50 sztuk do Azoty Areny i wymienić się lub oddać za niewielką opłatą innym uczestnikom imprezy. Organizatorzy zapewniają wieszaki i stojaki dla pierwszych 30 osób, które kupią bilety w systemie internetowej sprzedaży biletów. Wystawcy, którzy przynoszą ubrania na wymianę płacą 10 złotych za wstęp.

Wszystko będzie się działo w holu głównym Azoty Areny.

DLA ODWIEDZJĄCYCH/KUPUJĄCYCH

Żeby przyjść na imprezę nie trzeba mieć własnych ubrań na wymianę. Osoby odwiedzające wchodzą bezpłatnie. Mogą również skorzystać z bezpłatnego parkingu. Wchodzimy od godziny 11.00 głównym wejściem do Azoty Areny. Do dyspozycji uczestników będzie kawiarnia Arena.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję