"W poszukiwaniu błękitu hiszpańskiego nieba, czyli ponad 5500 km samotnej przygody nie tylko rowerowej" Serdecznie zapraszamy do Browaru STARA KOMENDA na kolejne spotkanie z cyklu "Pokazy Slajdów z Wypraw Rowerowych".
Prelegentem będzie Wojtek Hryniuk, który w roku 2012 przejechał na rowerze trasę do magicznej Hiszpanii.
Oprócz podzielenia się swoimi wspomnieniami i pięknymi zdjęciami, opowie jak przygotować swoją własną wyprawę rowerową - w pojedynkę, za granicę.
Wojtek tak zaprasza: Serdecznie zapraszam na krótką opowieść o tym, jak szybko można przejść od pomysłu do realizacji i zdecydować się na wspaniały miesiąc wakacji w drodze ze Szczecina do Alicante, przy nie za dużym-studenckim budżecie. Swoją relacją chciałbym pokazać-szczególnie osobom, które mają głowy pełne pomysłów, ale boją się realizacji, że poznawanie świata jest proste i nie wymaga od nas wiele wysiłku.
Komentarze
0