• Jesteśmy na:
  • Jesteśmy na Facebook
  • Jesteśmy na NK
  • Jesteśmy na YouTube

Reklama

Znajdujesz się w:

Artykuł:

Browar Polski - pierwszy klub muzyczny w Szczecinie?

  • Dodane: 30 Września 2013, 21:37
  • Zaktualizowane: 02 Października 2013, 15:00

Zawartość artykułu:

Szerokie, przestronne wejście na salę klubową... (fot. materiały lokalu)
Szerokie, przestronne wejście na salę klubową... (fot. materiały lokalu)
Litrowe kufle i kelnerki w strojach bawarskich? Taki klimat zamierza zaserwować Browar Polski. Pomysłodawcy lokalu chcą być klubem muzycznym z prawdziwego zdarzenia.

Wiele miejsc w Szczecinie nazywa się klubami muzycznymi, ale to tylko nazwa. Zwykle kończy się to zwykłą dyskoteką. U nas codziennie będzie muzyka na żywo. W weekendy będą grały zespoły coverowe lub autorskie. Będzie oczywiście didżej - o mocnych stronach Browaru Polskiego opowiada menadżer artystyczny, Waldemar Kulpa. Nie chcemy narzucać formy tanecznej - dodaje.

 

Stawiamy na polskość”

W tygodniu muzykę na żywo prezentować będą młodzi twórcy z naszego miasta. Nie zabranie również studentów z Akademii Sztuki. W środku tygodnia na scenie pojawiać się będą duety, np. fortepian z wiolonczelą. Właściciele chcą zaznajamiać szczecinian z poezją śpiewaną i soft jazzem.

Październikowe weekendy w Browarze Polskim wyglądają obiecująco: zagra Doctor Rock (formacja grająca polskie covery) oraz STARSi. Fascynatów klimatów latynoamerykańskich ucieszy koncert Grupo Costa 19 października. Na koniec miesiąca wystąpi kabaret z Zielonej Góry w ramach cyklu przygotowanego przez Stowarzyszenie Szczecińska Offensywa Kulturalna SZOK - "Korniszon" Szczecińskie Potyczki Kabaretów i Satyryków.

Bawarski klimat w czeskim wydaniu

Browar Polski to 660 m kwadratowych, na których znajduje dużo sal dodatkowych np. mała barowa i kominkowa. Wszystko zostało przygotowane w klimacie czeskiej i bawarskiej piwiarni. Będą beczki i tanki przy wejściu. Pragniemy, by było to miejsce, gdzie usiądzie się ze znajomymi, porozmawia, wypije dobre piwo i dobrze zje - opowiada Kulpa. Zgodnie z tą ideą powstał pomysł, by kelnerki obsługiwały klientów w strojach bawarskich. Złocisty trunek serwowany będzie w litrowych kuflach. Właściciele nie nastawiają się na małe browary, głównymi piwami będzie Tyskie oraz Książęce.

W lokalu działać będzie restauracja, w której królować będą polskie potrawy.

- Najlepszy żurek, żeberka, golonka, dania dla kobiet z podejściem fitnessowym. Nie będzie drogo: ceny jak u mamy -  mówi Kulpa. Wzorowanie się na zagranicznych lokalach nie oznacza, że właściciele zapomnieli o kraju nad Wisłą. Browar Polski ma się kojarzyć z polskim piwem, polskim jedzeniem, polską muzyką.

Królewskie otwarcie

10 października nastąpi wielka impreza inauguracyjna.

- Nazwaliśmy to „Królewskim Otwarciem”, gdyż zagra zespół Don't Stop The Queen, wykonujący utwory legendarnego zespołu Queen. Nie zabraknie polskiego fanklubu tej formacji - menadżer zapowiada szereg atrakcji. Jakich? Tego nie chce na razie zdradzać. Celowo nie sprowadzaliśmy gwiazdy wieczoru, bo to właśnie Browar Polski nią jest. Klimat miejsca ma przyciągać ludzi.

Oczywiście w lokalu będzie można celebrować szczeciński Oktoberfest. Od 10 do 20 października za litrowe piwo zapłacimy 7,99 zł. Miejsce znajduje się przy ul. Dworcowej 20, czynne będzie codziennie od 15:00 do ostatniego klienta.

- Rok temu byłem w praskiej karczmie, która istnieje od 550 lat. Atmosfera tego miejsca utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto takie coś przenieść na grunt szczeciński - podsumowuje Kulpa. 

Autor tekstu:

Karolina Woźniak

  • Wrzuć na Facebook
  • Wrzuć na Twitter
  • Wrzuć na Blip
  • Wrzuć na Wykop

Komentarze:

konkretny Avatar
konkretny 30.09.2013 r. 22:13:19
Brzmiało dobrze, dopóki nie przeczytałem, że zamiast piwa będą tam koncerniaki, które nic z piwem wspólnego nie mają. Tylko dlaczego to miejsce będzie się nazywało Browar?!
Peter Wiking Avatar
Peter Wiking 30.09.2013 r. 22:19:40
"Browar Polski", a tu ani browar, tylko klub i niby polski, a kelnerki w strojach bawarskich... Czyli ogólnie się kupy nie trzyma. Panowie! Trochę konsekwencji!
davio Avatar
davio 30.09.2013 r. 22:29:53
Po prostu kontrasty cz.2
gall Avatar
gall 30.09.2013 r. 22:57:01
Czyli będzie następny koncernowy klub, szkoda że ta pijalnia nie wchodzi w niszowe piwa, na początek 8-10 rodzajów, a potem , drogą eliminacji zostawić 4-5 tytułów które najlepiej się sprzedają. A ten misz masz ze strojami to już jakieś przegięcie, ktoś tu chyba nie był w czeskiej knajpie. Rozumiem Waldka,lokal ma zarabiać, ale trochę więcej inwencji twórczej, nie sztuką jest podpiąć się pod koncern.
nie Avatar
nie 30.09.2013 r. 23:09:39
przenoszenie czegoś z zagranicy do naszego miasta już jest mega złym podejściem. Wielkie inwestycje, mały zarobek na piwie bo jaka to jest przebitka... ale powodzenia
Waldek Avatar
Waldek 01.10.2013 r. 00:43:46
Uwielbiam szczecińskich hejterów, ludzi mówiących "nie uda się", "W Szczecinie nic się nie dzieje"... a dlaczego nie czerpać wzorów z praskiego "U Fleku"? z bawarskich lokali czy samego "Oktoberfestu". Mamy w Polsce dobre piwiarnie, z wyszynkiem i prawdziwym klubem muzycznym, który gra codziennie na żywo? Jeśli tak to ok, a jeśli nie, to wpadnijcie na otwarcie, zobaczcie, napijcie się, zabawcie, a potem wróćcie do laptopów i czterech ścian. Pozdrawiam
Waldek Avatar
Waldek 01.10.2013 r. 00:47:47
Będzie to piwo z tanków, niepasteryzowane, niegazowane, inne niż z kega czy z butelki, Tyskie to uproszczenie redakcyjne :)
Marek Avatar
Marek 01.10.2013 r. 02:11:39
Waldek, brawo!!! Nareszcie wrócą kontrasty , olej zimnym piwem maruderow, defetystów, openentów i działaj!!!
Twój nick tymczasowy Avatar
Twój nick tymczasowy 01.10.2013 r. 03:06:25
czy pani redaktor Woźniak czyta swoje teksty, zanim je opublikuje?Gimbaza robi mniej błędów w zadaniach domowych.
Kuba Avatar
Kuba 01.10.2013 r. 08:09:18
Taaaa...klub jeszcze nie ruszył a mamy tu już opinie zawistnych fachowców,że piwo będzie złe,stroje kelnerek nie takie,że brak konsekwencji.I..Moja propozycja dla wesołych krytkantów jest prosta-jeśli Was stać-to wpadnijcie do Browaru kilka razy,oceńcie rzetelnie klimat/muze/jadło/kształty pań kelnerek:) i wtedy uzewnętrzniajcie na forach swoje wizje.smutki lub zamilknijcie po prostu.Peace!
Bartek Avatar
Bartek 01.10.2013 r. 08:44:36
Waldku!
Olać hejtów! Szczecin jest jaki jest a alternatywa do Rockera gdzie lanserka towarzyska zniechęca wielu do dobrej zabawy w stylu "Kontrastowym" jest jak najbardziej pożądana! :)
Nie będzie komuś smakowało piwo? Może zawsze poprosić o zimną wódeczkę i tatara lub śledzika...bo to będzie w menu mam nadzieję !?
10/10 - ja stawiam się z całą armią piwoszy! :)
Czuj Duch!
Twój nick tymczasowy Avatar
Twój nick tymczasowy 01.10.2013 r. 08:46:44
mogło by być dobre jakby dali normalne piwo a nie koncerniaki jak lechy , warki i inne .
Twój nick tymczasowy Avatar
Twój nick tymczasowy 01.10.2013 r. 08:48:06
Bartek nie nazywaj ludzi piwoszami którzy pija jakieś koncernowy badziew.
davyjohn Avatar
davyjohn 01.10.2013 r. 09:11:29
Nie widzę problemów - komu nie będzie pasowało kegowe piwo to ma trzy kroki do Starej Komendy i tam może się napić warzonego na miejscu. Myślę, że każdy znajdzie miejsce dla siebie :)
A swoją drogą, to w tamtej okolicy zaczyna roić się od pubów i piwiarni...
Ajron Avatar
Ajron 01.10.2013 r. 09:12:29
Klimat zachęca ale menu piwa nie.
88 Avatar
88 01.10.2013 r. 12:38:12
ZNOWU BEDZIE MELINA DLA PUNKÓW
bluevelvet Avatar
bluevelvet 01.10.2013 r. 15:15:47
"Tyskie oraz Książęce" i porównanie do "Praskiej karczmy" ma się tak jak porównanie Trabanta do Mercedesa. Pomysl dobry, ale z piwem już tragicznie. Przez taki "doskonały" wybór piw napewno tam nie będę przychodził degustować piwa bo po prostu nie ma czego degustować. Strzał w kolano.
Waldek Avatar
Waldek 01.10.2013 r. 23:25:00
malkontenci nie muszą przychodzić, lokal będzie dla ludzi dorosłych, którzy wybierając się do szczecińskich lokali, mają dylemat "gdzie nie iść" ;)
88 - melina dla punków to parę ulic dalej... punk rocka grać nie będziemy, spokojna głowa... swoja drogą skąd taki pomysł...
10.10. zapraszam, ocenicie sami... mam nadzieję że obiektywnie...
Twój nick tymczasowy Avatar
Twój nick tymczasowy 02.10.2013 r. 09:02:15
dokładnie klimat może być ok ale Tyskie oraz Książęce i inne koncerniaki to wystarczający fakt żeby tam się nie pojawić ale chyba oni na piwoszy nie liczą bardziej na plebs i lemingi
bluevelvet Avatar
bluevelvet 02.10.2013 r. 12:48:11
Pan Waldek chyba nie zdaje sobie sprawy, że świadomość piwna klientów jest znacznie lepsza niż kilka lat temu. Po co pić w tej samej cenie coś niedobrego gdy można napić się porządnego piwa... To nie malkontenci - nie trzeba być kiperem aby poznać różnicę! Nawet Hormon zaczął serwować czeskie piwa...
bluevelvet Avatar
bluevelvet 02.10.2013 r. 12:58:48
Słowo do restaratorów: klient gdy decyduje się na konsumpcję poza domem oczekuje czegoś lepszego niż kiepskiej jakości produkt , który może dostać w byle monopolu za rogiem. Dziwi mnie, że nie jest to brane pod uwagę.
Smacznego Tyskiego :) ;) Swoją drogą czemu nie Bosman? Był by element fokloru lokalnego ;]
gall Avatar
gall 03.10.2013 r. 01:28:54
Waldek - "U Fleku" nazywasz czeską knajpą? Typowy produkt pod turystę, aby zobaczyć jak wygląda czeska knajpa należy odbić trochę w bok od tego całego praskiego ciągu turystycznego. To ja już wolę chociażby "Złotego Tygrysa", który mimo tego ze leży w centrum turystycznego zgiełku i jest opisywany w przewodnikach międzynarodowych, to nadal wciąż jest czeską knajpą. Te bawarskie stroje (!) i koncerniaki skutecznie mnie zniechęciły.
~ Gość Avatar
~ Gość 03.10.2013 r. 07:58:16
moze ten browar też ma być produktem turystycznym? A pozniej beda mowic, ze tak wyglada typowa polska knajpa. z mala iloscia piwa i ... bawarskimi dziewojami
Adrian Avatar
Adrian 03.10.2013 r. 09:11:59
San prowadzę malutka knajpę i zgadzam się z przedmówcami świadomość piwna jest teraz naprawdę duża ludzie przychodząc do mnie chcą się napić naprawdę dobrego piwa z małych browarów , lub browarów rzemieślniczych a nie zwykłego piwa które mogą kupić w spożywczym na rogu.
~ Gość Avatar
~ Gość 03.10.2013 r. 09:15:19
I to wcale nie dziwi. Ludzie nie piją piwa, żeby się urżnąć jak świnie, ale po to, by posmakować. A skoro to lepsze jest niewiele droższe i każdego stać na taki luksus to dlaczego nie?
alex Avatar
alex 03.10.2013 r. 10:41:30
mam wrażenie ze te negatywne opinie wystawiają zaniepokojeni właściciele pewnych knajp w których leje się "dobre" piwo, współczuje panu Waldkowi rzucania kłód pod nogi juz na starcie, zanim zobaczyli i poczuli smak, ale znając go dopnie swego i zaskoczy w srodku tym co trzeba. Ja tam bedę choćby z ciekawości, nie sugerujcie jak nie widzieliście. Typowi Szczecinianie. Malkontenci. Wstyd!
gall Avatar
gall 03.10.2013 r. 15:28:46
@alex - w Szczecinie stroje bawarskie (!) a w nazwie "Browar Polski", gdzie Rzym gdzie Krym? Nie masz wrażenia że ktoś trochę przekombinował??
Mario Avatar
Mario 03.10.2013 r. 17:56:03
a ja sobie będę chodzić i na piwko i na pajdę ze smalcem ;)
polipo Avatar
polipo 03.10.2013 r. 19:16:43
(...) Nie będzie drogo: ceny jak u mamy ..... ja tam u mamy niepłace ...
nazywam się olo Avatar
nazywam się olo 03.10.2013 r. 23:25:33
i czytam jak tu wszyscy pier...
grzegorz Avatar
grzegorz 04.10.2013 r. 08:58:36
nieudacznucy którym nic w zyciu nie wyszło tak maja, sami nie zrobia a innym obrzydzą
Muzyczny Avatar
Muzyczny 04.10.2013 r. 11:39:02
Wydaje mi się, że mamy w mieście klub muzyczny z prawdziwego zdarzenia od ponad 20 lat.
gość Avatar
gość 06.10.2013 r. 19:48:54
...mam nadzieje że w klubie będzie tak klimatycznie,miło i smacznie ja kiedyś...ok 8 lat temu... trzymam kciuki.
ela Avatar
ela 08.10.2013 r. 00:49:59
idę w czwartek sprawdzić na własne oczy i kubki smakowe :)
Jerzy Avatar
Jerzy 10.10.2013 r. 09:37:40
dziś otwierają klub trzeba sprawdzić czy powstanie w koncu miejscówka dla dorosłych gdzie bedzie komfort spotkań z przyjaciółmi bez dziewczynek w kozaczkach bez taniego dicho z dobrym jedzeniem i miła obsługą bo na pewno takiego miejsca brak w Szczecinie
gall Avatar
gall 11.10.2013 r. 18:10:20
Ciekawe ilu z was się wczoraj dostało na otwarcie? Okazało się , że trzeba mieć zaproszenia, ale oczywiście nie było o tym nigdzie mowy, taka mała tajemnica. Jestem jednym z wielu, którzy zostali odprawieni z kwitkiem. BRAWO, daliście ciała.
lo Avatar
lo 12.10.2013 r. 01:49:11
ja też...
tester_klubowy Avatar
tester_klubowy 12.10.2013 r. 12:41:32 , Status: Off-Line
W czwartek zaproszenie o którym nie było mowy ,poszedłem w piątek bo na 1 piwo chciałem wpaść ,zobaczyć .
Na wstępie 10 zł od osoby (dobry sposób na rozreklamowanie nowo powstałego klubu) ,ale mniejsza ,niech będzie .Zespół trzeba jakoś opłacić ...ok .
Po wejściu uderzyła mnie muzyka przez którą osoba siedząca na przeciwko stołu musiała dosłownie krzyczeć .Tragedia .Taki stan rzeczy w każdym miejscu klubu .Chyba właściciel przez tyle lat prowadzenia Kontrastów niedosłyszy ,ale czy wszyscy obecni na sali też nie słyszą tego huku ? Po przejściu towarzysza na krzesło obok również porozmawiać się nie dało ,co już jest jakimś absurdem .Druga rzecz że spodziewałem się klubu muzycznego i muzyki klimatycznej ,a nie Michael Jackson i inne typowo dyskotekowe .Jest parkiet ,to oczywiście taka muzyka teoretycznie powinna być ,ale wystrój ,menu aspirują w stronę klubu muzycznego z prawdziwego zdarzenia w którym można porozmawiać i napić się z przyjaciółmi .Ogólnie 'misz masz' i powstał twór służący nie wiadomo do czego ...chyba w założeniu miało być coś fajnego ,ale wyszło jak zwykle .Nagłośnienie też pozostawiało wiele do życzenia ,a zespół słychać było z pogłosem co słyszał nawet taki laik w temacie jak ja .
Aha i nazwa browar polski ,a piwa koncernowe z Kompani Piwowarskiej .Piwo z tanka Tyskie to trochę za mało ...
Podsumowując ,ja już tam nie wrócę i nie wróżę świetlanej przyszłości .
Agata Avatar
Agata 12.10.2013 r. 16:45:02
Pozwolę sobie na obiektywny komentarz, jako że wczoraj odwiedziłam owy lokal. Browar Polski aspiruje do bycia klimatyczną knajpą/pubem, gdzie w zabytkowych murach możemy dobrze zjeść i napić się piwa, a to wszystko przy akompaniamencie grającej na żywo muzyki. Ten kto na to liczy niech lepiej zostanie w domu. Na wejściu 10 zł za wstęp (!), muzyka głośniejsza niż na imprezie techno, wybór piw żałośnie mały. Sytuacji nie poprawiają nawet porządnie wykonane regionalne stroje kelnerek. Z resztą pasują one do kiczowatej muzyki jak pienik do wiatraka... Podsumowując: nie polecam. Szkoda, bo lokal z ogromnymi predyspozycjami.
Asia Avatar
Asia 25.12.2013 r. 23:38:48
Nie polecam. Jedna gwiazdka jedynie za wystroj bo jest ladnie. 7 grudnia zorganizowalam w Browarze impreze na 30 osob - z rezerwacja, jedzeniem i alkoholem. Impreza rozpoczela sie ok 20.30 a zostala nam zakonczona o 24 z braku gosci i nieoplacalnosci ciagniecia imprezy dalej. Obsluge nie przekonal fakt iz byla to impreza na 30 osob, zorganizowana i z gory oplacona. Zostaly wylaczone, swiatla, muzyka rowniez . O koncu imprezy zostal poinformowany jeden gosc pzy okazji zakupu alkoholu a potem jedynie ochroniarz przyszedl z prosba o opuszczenie lokalu. Personel zupelnie niewykwalifikowany,. lekcewazacy klienta. piszacy smsy pod barem podczas sprzedazy pbslugiwania.. Podczas imprezy nie przyszla ani jedna osoba zapytac sie czy cos doniesc , czy czegos nie potrzeba a jedynie naburmuszone wpadaly sprawdzajac do jakis czas czy nie ma lewego alkoholu.Na tak droga impreze bylo to ponizej naszej godnosci i az zal sie na to patrzylo. Na zwrocenie uwagi personel zazal sie wydzierac, osoba podajaca sie za PO menadzera wymachujaca lapam przed nosem klienta czyli nami, bez szacunku i wychowania elementarnego , wyzywajaca od dziczy na dowiedzenia. Mozna by bylo dlugo tak wymieniac ale najprosciej- NIE POLECAM PO STOKROC. Dlugo chcialam sprawe zalatwic polubownie zanim wystawie jakakolwiek opinie. Zostalam jednak zlekcewazona., nie zostalam przeproszona przez personel za takie zachowanie ani nie zostaly w stosunku do mnie i moich gosci poczynione zadne kroki ulatwiajace polubowne zamkniecie tematu/.Nie wroze temu lokalowi dlugiego zywota przy takim traktowaniu klienta.Napewno noga moja ani moicg gosciu nigdy juz tam nie postanie jak rowniez nikomu tego lokalu nie polece. Chyba ze wrogowi.
gosc Avatar
gosc 02.02.2014 r. 05:56:46
moja opinia jest potwierdzeniem poprzednich zlych opinii. Nikomunie polecam. obsługa chamska szczegolnie gdy zarządza koniec np o godz 3.00. i nikogo nie obchodzi , ze jeszcze to za co masz zapłacone jest na stole. ochroniarz i Pani menager sa swietni do wyganiania pijaków a nie gosci , ktorzy zostawiają konkretne pieniądze. Muzyka na zywo swietna, tak sobie wyobrażam, bo jest tak głosna , ze nie mozna uslyszec co graja. Włascicielowi polecam naprawić to co jest w zlych komentarzach, bo niestety sie powtarza. Nie polecam tego klubu. Źle wydane pieniadze, Nigdy tam nie wrocę. Wolałabym składac reklamację u własciciela niz u tej menager. To nie jest jej interes i wydaje sie jej , ze ma jakąś władzę, tylkomzaognia sytuację. Włascicielowi współczuję , bo załozenia dobre ,na razie duzo ludzi ale chyba nie dlugo.
Jacek Avatar
Jacek 26.02.2014 r. 08:04:58
Wpadłem do lokalu po długiej jedenastogodzinnej podróży. Wcześniej przeczytałem na ich własnej stronie, że przyjmują gości do 2.00. Na miejscu byłem ok. 22.00. Pani kelnerka, niezbyt ogarnięta i bezczelna gówniara, zajęła się bardziej swoim smartfonem niż faktem, że na sali znajdują się goście. Po podaniu 2 piw, stwierdziła, że nie może nam więcej podać bo zamknęła system (godz. 23.00). Zachowywała się tak, jak byśmy jej przeszkadzali. Zresztą skomentowała ten fakt, że czeka z zamknęciem tylko na nas (polska gościnność). Pytanie brzmi: po co ta ściema?
nik znikł Avatar
nik znikł 26.10.2014 r. 12:16:34
Kto organizuje koncert szantowy a w przerwie robi dyskotekę Waldi are ya lost your mind??!!!
wild men Avatar
wild men 04.02.2015 r. 00:28:40
zaczynam się bać tej knajpy po tych postach, chyba wybiorę się gdzie indziej.
Twój nick tymczasowy Avatar
Twój nick tymczasowy 04.02.2015 r. 08:26:44
Knajpa jak knajpa ale tego koncernowego piwa nie da się pić
40 latek Avatar
40 latek 07.02.2015 r. 23:55:06
Miałem iść z żoną ale jak wyczytałem że w piątki tylko do 2.00 w nocy to my dziękujemy.
Twój nick tymczasowy Avatar
Twój nick tymczasowy 08.02.2015 r. 16:40:26
fakt piwa nie da się pić
Dodaj komentarz:

Dodaj

Kategorie:

Newsletter:

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszym serwisie dodaj poniżej swój adres e-mail:
Zapisz

Najnowsze treści:

Powstanie pętla przy centrum handlow...
Data: 01-12-2015 r. Autor: Katarzyna Marciszewska

Nowa pętla przy Centrum Handlowym "Ster", cztery przystanki wraz z nowym torowiskiem w obie strony, przej...

Kultowa ciężarówka Coca-Cola przyj...
Data: 30-11-2015 r. Autor: wSzczecinie.pl

Jej pojawienie się na ekranach telewizorów zwiastuje rychłe nadejście Świąt Bożego Narodzenia. Jak k...

Widzowie oburzeni złą widoczności...
Data: 30-11-2015 r. Autor: Maja Pietrzak

Wybrała się do Opery na musical, kupiła bilet za 100 zł i... nic nie zobaczyła. Dlaczego? Bo siedział...

Szpak odleciał. Wybtni aktorzy zagra...
Data: 30-11-2015 r. Autor: Radi

„Najważniejsza jest intencja”. To ostatnie zdanie spektaklu „Kwartet dla czterech aktorów”, któ...

Polecane wydarzenia:

Przystanek Wolontariat

Powiększ

Przystanek Wolont...

Kiedy: 01 Grudnia 2015

Rusza Przystanek Wolontariat. Wydarzenie poświęcone zagadnieniom wolontariatu, pomocy rozwojowej, aktywności obywatelskiej potrwa do 7...

Spokojna, spokojna - to znowu Gruzja! [pokaz slajdów z wypraw rowerowych]

Powiększ

Spokojna, spokojn...

Kiedy: 02 Grudnia 2015

"To nie będzie wyjątkowa prezentacja o Gruzji, to będzie typowa opowieść o niesamowitych przygodach, wspaniałych ludziach, winie i ...

Ewa Bem

Powiększ

Ewa Bem

Kiedy: 04 Grudnia 2015

W piątek, 4 grudnia, w hali Opery przy ul. Energetyków odbędzie się koncert Ewy Bem.

Lord Bishop

Powiększ

Lord Bishop

Kiedy: 04 Grudnia 2015

W piątek, 4 grudnia, we Free Blues Clubie zagra ekstrawagancki Lord Bishop.